پروپوزال بررسی میزان پرخاشگری دانش آموزان ابتدائی شیراز

دسته بندي : روانشناسی و علوم تربیتی
پروپوزال بررسی میزان پرخاشگری دانش آموزان ابتدائی شیراز  در حجم 13صفحه و در قالب word و قابل ویرایش و با قسمتی از متن زیر:

بیان مسئله:

هر موجود زنده ای با دیگری از نظر تواناییها، قابلیتها و در انسانها از جنبه شخصیت تفاوتهایی دارند که تردیدی نیست، مطالعه تمامی جنبه های آن کاری بسیار دشوار و غیرممکن است آنچه در قرون اخیر تازگی دارد. همان پیشرفتهایی که در شناسایی روشها وابداع و ابتکار وسایل اندازه گیری و شناخت استعدادها حاصل شده است.

به این معنی که در جریان این تحول توسعه و تکمیل روشها و تهیه ابزار هر وسایلی خاص، اندازه گیری استعدادها و طبقه بندی کودکان و نوجوانان را در گروه های مختلف، مبتنی به عایق و تواناییهای شخصی امکان پذیر ساخت و محقق گردید که در هر یک از این گروهها از لحاظ یادگیری و رشد نیز در شرایطی متناسب با استعدادها و رغبتهای خویشند و نیازهای خصوصی بخود دارند بدین سبب در مسأله تعلیم و تربیت با ویژگی های فردی باید آشنایی داشت و در هر مورد راه و روش را به کار گرفت که سود بخش تر و موثرتر باشد و بصورت سهل تر و سریعتر به نتایج مطلوب منتهی شود تربیت تعامل میان دو عنصر انسان یعنی معلم و محصل است می توان کار و وظیفه معلم را در عبادت مهندسی رفتار و کار و وظیفه محصل را در فرآیند یادگیری یا آموختن خلاصه کرد. (کریمی چاپ 1383، ص40)

روش تحقیق:

علی مقایسه ای: هر گاه در تحقیقات علوم انسان بنا به هر دلیلی بتوانیم از روش تحقیق آزمایش یا تجربی برای پی بردن به رابطه علت و معلول استفاده کنیم
می توانیم از روش تحقیق علی مقایسه ای استفاده کنیم. یعنی پی بردن به علت از طریق مقایسه روشی که از طریق بررسی معلول پی به علت می برد.

 دسته بندی: روانشناسی و علوم تربیتی

تعداد مشاهده: 3130 مشاهده

کد فایل:12942

انتشار در:۱۳۹۶/۶/۶

حجم فایل ها:20


اشتراک گذاری:
 قیمت: 22,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل

محصولات مرتبط