دانلود گزارش کاراموزي آماده رشته حسابداري در شهرداري

دسته بندي : گزارش کاراموزی » حسابداری

گزارش کاراموزي بررسي شهــرداري ابهر شامل(89 صفحه)که کاملا قابل ويرايش مي باشد و همچنين به راحتي مي توان فونت آن را به مورد دلخواه تغيير داد و در تهيه آن کليه اصول نگارشي، املايي و چيدمان و جمله بندي رعايت گرديده است. اين گزارش کاراموزي براي دانشجويان رشته هاي مرتبط کاربرد دارد و اميدواريم کمکي براي تحقق به رسيدن اهداف شما کرده باشيم. در ادامه ابتدا بخشي از متن اين گزارش کاراموزي را براي شما آورده ايم ، سپس فهرست مطالب را براي شما قرار داده ايم تا بتوانيد جزئيات آن را مشاهده کنيد و در صورت تمايل آن را دانلود نماييد.


قسمتي از متن گزارش کاراموزي:

فهرست
تقدير و تشكر :
 مقدمه :
 محل کارآموزي و دامنه فعاليتها :
 متره کردن نمازخانه شهرداري :
 پروژه احداث پارک ترافيک :
 پروژه احداث تپه ي آزمون پايه يکم :
 بررسي مشکلات فني و مسايل مبتلا به پروژه در مدت کارآموزي :
تاريخچه شهرداري:
وظايف شهرداري:
طبقه بندي درآمد و ساير منابع تامين اعتبار:
اطلاعات بدهي ها و وامها :
سيستم حقوق دست مزد:
پروانه هاي ساختماني منبع اصلي درآمد شهرداري
‌فصل دوم – درآمدها
‌فصل سوم - هزينه‌ها
‌فصل چهارم - صندوق و عمليات استقراضي شهرداري
‌فصل پنجم - حسابداري
‌فصل ششم - مميزي و حسابرسي
قانون نوسازي و عمران شهري
قانون اصلاح پاره اي از مواد قوانين مربوط به شهرداري و نوسازي و عمران
و...


 مقدمه :

 در ابتداي گزارش به تفسير اهداف اين گزارش و نحوه ارائه مطالب در گزارش مي پردازيم. همانطور که مي دانيک پروژه کارآموزي در رشته حسابداري ارائه شده وبراي تمامي دانشجويان مقطع کارشناسي اخذ اين واحد اجباري است. صرف نظر از اجبار در گذراندن واحد، بايد به اين امر توجه نمود که فرصتي در اختيار دانشجويان قرار گرفته تا بتوانند با حضور در کارگاههاي عمراني، علاوه بر هماهنگ کردن آموخته هاي تئوري با کارهاي اجرايي، از تجربيات مهندسيني که چندين سال را در کارهاي اجرايي گذرانده اند نيز استفاده کنند و حتي تجربه، موقعيت و امکان حضور در ديگر کارهاي اجرايي را پس از فراغت از تحصيل به دست آورند.

 در همين راستا آنچه در ادامه مي آيد حاصل حضور اينجانب در واحد عمراني شهرداري مي باشد. در جمع آوري و تکميل اين پروژه سعي بر اين بوده تا علاوه بر ذکر مراحل کار، از تجربيات مهندسين شهرداري و نيز از اطلاعات دروس تئوري مانند : روشهاي اجراي ساختمان، نقشه برداري و ساير دروس مربوطه استفاده شود. البته اين گزارش قطعاً از ضعف ها، کاستي ها و حتي خطاهايي برخوردار خواهد بود که اميدوارم با راهنمايي هاي استاد ارجمند در کاهش اين نواقص در ادامه فعاليت هاي اجرايي بکوشم.

 محل کارآموزي و دامنه فعاليتها :

 اينجانب دوره کارآموزي خود را در شهرداري ابهر گذراندم. شهرداري ابهر در زميني در حدود 2000 مترمربع در بلوار خرمشهر شهر ابهر واقع شده است. شهرداري از بخش هاي مختلفي تشکيل شده که هر يک از اين بخش ها وظايف خاصي را برعهده داشته و در مجموع همه ي اين بخش ها زيرنظر شهردار فعاليت مي کنند و خود شهردار نيز توسط اعضاي شوراي شهر انتخاب مي شود.دامنه ي فعاليتهاي شهرداري مربوط به کارهاي عمراني و شهرسازي مي باشد که توسط واحدهاي مختلف از جمله : واحد عمراني، واحد شهرسازي و ... انجام مي شود.

پس از ارائه درخواست کارآموزي به بخش کارگزيني شهرداري،اينجانب به واحد عمراني شهرداري و رئيس اين واحد جناب آقاي مهندس حقاني معرفي و مشغول به کار شدم.دامنه فعاليتهاي اين واحد بيشتر مربوط به حوزه هاي شهري مانند:کانال کشي فاضلاب،اجراي آسفالت، اجراي فضاهاي سبز، نظارت بر نحوه ي اجراي ساختمان هايي که کارفرماي آن شهرداري مي باشد، پياده کردن نقشه بر روي زمين و ... مي باشد.از اولين روزي که در دوره ي کارآموزي مشغول به کار شدم 2 پروژه ي اصلي در دست اقدام در اين واحد وجود داشت که يکي مربوط به اجراي طرح پارک ، ترافيک و ديگري احداث محل آزمون پايه يک راهنمايي رانندگي بود. البته در طول دوران کارآموزي از پروژه هاي متعددي بازديد به عمل آمد که در ادامه شرح آنها خواهد آمد.

 

 متره کردن نمازخانه شهرداري :

 هدف :

 متره کردن از روي کار براي تعيين سطح رنگ کاري شده و نوشتن صورت وضعيت قطعي در روز سه شنبه مورخ 18/1/88 به همراه مهندس ترکي براي مترکشي سطح رنگ آميزي شده ي نمازخانه به محل اعزام شديم و پس از حدود نيم ساعت و بازديد و مترکشي محل، مقدار کل سطح رنگ آميزي شده تعيين شد. پس از به دست آمدن کل سطح، اعداد به دست آمده با اعدادي که پيمان کار طرح ارائه کرده بود مقايسه شد که تفاوت چنداني نداشت و لذا پس از بازگشت به دفتر شهرداري، اقدام به نوشتن صورت وضعيت نموده تا پس از تائيد معاونت عمراني، پرداخت مبلغ قرارداد انجام شود.

 متره کردن سنگ فرش و موزائيک بهشت زهرا :

 هدف :

 متره و برآورد سطح موزائيک کاري شده

 در روز يکشنبه مورخ 23/1/88 به محل موردنظر عزيمت کرده و پس از بازديد از محل عمليات مترکشي انجام و مقدار کل کار تعيين گرديد.

 بازديد از سوله ي شهرداري :

 در روز دوشنبه مورخ 24/1/88 براي بازديد از سوله ي شهرداري که در حال احداث بود به محل موردنظر رفته و جزئيات اجرايي را بررسي کرديم. عمليات اجراي اين سوله از اواخر پاييز 87 آغاز شده بود و در زمان بازديد پيمانکار در حال اجراي ديوارهاي پيراموني سوله بود. پس از بررسي سوله و بازديد از کف سازي، براي تعيين عمق کف سازي و نيز عمق شن ريزي انجام شده که مطابق نقشه هاي اجرايي مي بايست در حدود cm 30 شن ريزي مي شد، به پيمان کار دستور داده شد که در نقاط مختلف کف چاله هايي کنده شده (به عمق حدود 40 – 30 سانتي متر) و صحت اجراي نقشه تائيد شود که پس از حفر چاله ها در 10 نقطه از کف و مشاهده ي عمق شن ريزي، صحت اجراي کف سازي تائيد شد. پس از اين مرحله از ديوارهاي سوله بازديد به عمل آمد که در چندين مورد به علت خارج شدن ديوار از آکس ستون ها دستور تخريب داده شد که با مقاومت پيمان کار و بنا مواجه شديم که پس از توضيحات لازم، قانع شده و مقرر گرديد که ديوار چيني مطابق نقشه و در محل موردنظر اجرا شود.
 

 پروژه احداث پارک ترافيک :

 هدف :

 پياده کرده نقشه ي پارک آموزش ترافيک و اجراي آن

 اولين پروژه اي که در شروع دوره ي کارآموزي اجرا کرديم، پروژه ي احداث پارک ترافيک بود. هدف از احداث اين مکان آموزش قوانين راهنمايي و رانندگي براي کودکان بود. در روز يکشنبه مورخ 30/1/88 به همراه مهندس ترکي و اماميان به محل موردنظر که در انتهاي پارک جنگلي قرار داشت رفتيم. ماموريت ما در آن روز پياده کردن نقشه و تعيين حدود زمين موردنظر بود. براي پياده کردن نقشه با استفاده از متر ابتدا ابعاد بيروني نقشه را با روش سعي و خطا و متر کردن زمين به دست آورديم. بعد از مدت حدود 2 ساعت و مترکشي هاي متوالي ابعاد بيروني نقشه را به دست آورده و چهار گوشه ي زمين را ميخ کوبي کرديم.

سپس نوبت به پيدا کردن خيابان ها و ميدان نقشه رسيد. البته ذکر اين نکته ضروري است که ابعاد پلان کوچک بوده و در حدود 50 × 60 متر بوده و نيازي به استفاده از دوربين نبود که اين کار را کمي مشکل و طولاني مي کرد. بعد از پيدا کردن گوشه هاي زمين، از يک گوشه شروع کرده و با استفاده از ابعاد نقشه، فاصله ي خيابان ها از يکديگر و نيز عرض خيابان ها را تعيين کرديم. بعد از پيدا کردن ابعاد هر خيابان در روي زمين، با ميخ کوبي محل موردنظر را مشخص کرده و خيابان هاي ديگر را نيز به همين ترتيب پياده کرديم که اين کار بيش از 3 روز به طول انجاميد. براي پياده کردن ميدان دو قطرميدان را در روي زمين مشخص کرديم سپس يک ميخ فلزي داخل زمين کرده (در محل برخورد دو قطر که مرکز ميدان مي باشد) و يک ريسمان به آن بستيم.
دسته بندی: گزارش کاراموزی » حسابداری

تعداد مشاهده: 424 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.rar

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 89

حجم فایل:1,699 کیلوبایت

 قیمت: 9,500 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل