پرسشنامه رضایت شغلی

دسته بندي : روانشناسی و علوم تربیتی

توضیحات:

دانلود پرسشنامه با موضوع رضایت شغلی،
در قالب doc  در 7 صفحه، قابل ویرایش.

 

 

توضیحات:

تحلیل و نمره گذاری:
هر سئوال به تناسب گزینه ها دارای امتیازات می باشد 5 – 3 – 1 .بعد از نمره گذاری ، امتیازات را با هم جمع می کنیم.امتیاز آزمودنی ها باید در دامنه وسیعی بین 30 تا 195 باشد.به عنوان یک قاعده کلی ، هرچه امتیاز وی بالاتر باشد از کار خود رضایت بیشتری خواهد داشت.
- گروه اول 50 – 30 : رضایت شغلی بسیار پایین را نشان می دهد.این نشان دهندۀ این است که افرادی که در این گروه قرار دارند از شغل خویش راضی نیستند و این افراد باید به دنبال لذتبخشی در جایی دیگر باشند.
- گروه دوم 84 – 51 : رضایت شغلی پایین می رسد.به نظر نمی رسد آزمودنی از شغل کنونی خود خشنود باشند.شاید علتش این است که این شغل مناسب وی نیست.در شغلش دلخوشی ندارد.شاید چنان ارزشی برای آزادی خود قائل است که از تقاضاهایی که اکثر مشاغل بر دوش او می گذارند فزجر می باشد.
- گروه سوم 144 – 85 (رضایت شغلی متوسط) : امتیاز در این محدوده درست در حد وسط قرار دارد.آزمودنی مانند اکثر افراد احتمالاً کاری پیدا کرده که با خلق و خوی وی سازگار است.هرچند می توان گفت احساس می کند به اندازه کافی حقوق نمی گیرد و شاید در شغلی دیگر ، اوضاع و احوال بهتری داشته باشد.
- گروه چهارم : 175 – 145 (رضایت شغلی بالا) : کار برای آزمودنی بسیار مهم است و او نیز خود را غرق در کار می کند و از آن هم لذت می برد و این نشان دهندۀ این است که آزمودنی در مشاغل دیگر هم موفق خواهد بود.
- بیش از 175 (رضایت شغلی غیر طبیعی) : این امتیاز موجب نگرانی است و چنین می نماید که کار ، همه جوانب زندگی آزمودنی را تحت کنترل خودش در آورده است.

 


دسته بندی: روانشناسی و علوم تربیتی

تعداد مشاهده: 1134 مشاهده

کد فایل:43657

انتشار در:۱۳۹۹/۱۲/۶

حجم فایل ها:18.6 کیلوبایت

قابلیت ویرایش: دارد

تعداد صفحات: 7

فرمت فایل: doc


اشتراک گذاری:
 قیمت: 20,000 17,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل

محصولات مرتبط