پرسشنامه شخصیتی آیزنک

دسته بندي : روانشناسی و علوم تربیتی

توضیحات:

دانلود پرسشنامه با موضوع شخصیتی آیزنک،
در قالب doc و در 13 صفحه، قابل ویرایش.

 

 

توضیحات:

راهنمایی
این پرسشنامه شامل شامل سؤالاتی درباره طرز رفتار ، کردار و احساسات شما است. هیچ یک از این سؤالها جواب صحیح یا غلط ندارند. منظور ما پی بردن به طرز فکر شما است و هر چه بگویید از نظر ما محترم و قابل قبول است. هر سؤال را بخوانید و تصمیم بگیرید جواب شما در مقابل سؤال مزبور بلی است یا خیر .
منظور اصلی ما پی بردن به عکس العمل طبیعی و بلافاصله شماست نه آنچه پس از مدتی تفکر وتأمل  ممکن است بدست آید .بنابراین ، تمام این پرسشنامه نباید بیش از ده تا پانزده دقیقه طول بکشد. سعی کنید هیچ سؤالی را نخوانده و بی جواب ترک نکنید. اگر در مورد سؤالی واقعاً نتوانید تصمیم بگیرید که یکی از دو جواب بلی  یا خیر را انتخاب کنید آن پرسش را با علامت سؤال (؟) مشخص فرمایید. علامت سؤال را بین ستون بلی و خیر در مقابل سؤال مربوطه بنویسید . سعی کنید تعداد این علامت ها زیاد نباشد. با سرعت کار کنید و فراموش نفرمایید که باید همه سؤالات راجواب بدهید . روی هر سؤال بیشتر از چند لحظه تأمل نکنید و پس از وارد کردن جوابی که بطور طبیعی و بلافاصله به ذهنتان رسیده است به سؤال بعدی بروید.

لطفاً به هر سؤال  در برگه پاسخنامه درمقابل ستون آری  یا خیر علامت بزنید. هیچگونه پاسخ درست  یا غلط وجودندارد ونیز سؤال گمراه کننده ای وجود ندارد. سریع به سؤالات پاسخ دهید و درباره معنای دقیق سؤالات خیلی فکر نکنید.
به یاد داشته باشید که به همه سؤالات پاسخ دهید.
 


دسته بندی: روانشناسی و علوم تربیتی

تعداد مشاهده: 980 مشاهده

کد فایل:43756

انتشار در:۱۳۹۹/۱۲/۱۱

حجم فایل ها:265.5 کیلوبایت

قابلیت ویرایش: دارد

تعداد صفحات: 13

فرمت فایل: doc


اشتراک گذاری:
 قیمت: 20,000 17,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل

محصولات مرتبط