پرسشنامه استاندارد رضایت شغلی هرزبرگ

دسته بندي : روانشناسی و علوم تربیتی

توضیحات:

دانلود پرسشنامه با موضوع استاندارد رضایت شغلی هرزبرگ،
در قالب DOC و در 6 صفحه، قابل ویرایش.

 

 

توضیحات:

روایی اصطلاحی است که به هدفی که آزمون برای تحقق بخشیدن به آن درست شده است اشاره می کند . به سخن دیگر ، آزمونی دارای روایی  است که برای اندازه گیری آنچه مورد نظر است مناسب باشد . ( سیف ، 1376 ، ص 397 )
در این تحقیق جهت روا سازی پرسشنامه نهایی ، پرسشنامه مورد نظر به تعدادی  از اساتید دانشگاه و متخصصین آموزش و پرورش ارائه شد تا گویه هایی  که درک آنها یکسان  نبوده و دارای ابهام  می باشد مشخص کنند و همچنین در خصوص جامع و کامل بودن محتوای  پرسشنامه و ارتباط دقیق آن با هدف  آزمون اظهار نظر کنند ، سپس از نقطه نظرات آنها جهت اصلاح پرسشنامه استفاده لازم بعمل آمد.
پایایی
پایایی یک وسیله اندازه گیری به دقت آن اشاره می کند ، یک آزمون در صورتی دارای پایایی است که اگر آنرا در یک فاصله زمانی کوتاه چندین بار به گروه واحدی از افراد بدهیم نتایج حاصل نزدیک  به هم باشند . ( سیف، 1376 ، ص 409 ) جهت تعیین  پایایی یک وسیله  اندازه گیری روشهای مختلفی وجود دارد. در این تحقیق برای تعیین پایایی پرسشنامه از روش آلفای کرو نباخ استفاده شد و با استفاده از نرم افزار SPSS محاسبه شد که برای پرسشنامه رضایت شغلی هرزبرگ پایایی869/0بدست آمد
و . . .


دسته بندی: روانشناسی و علوم تربیتی

تعداد مشاهده: 652 مشاهده

کد فایل:44431

انتشار در:۱۴۰۰/۲/۱۹

حجم فایل ها:102 کیلوبایت

قابلیت ویرایش: دارد

تعداد صفحات: 6

فرمت فایل: doc


اشتراک گذاری:
 قیمت: 25,000 20,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل

محصولات مرتبط